Kayıt&Konaklama

 

 

 

 

Kayıt ve Konaklama Ücretleri
Hekim Kayıt Konaklama Paket Ücreti - Tek Kişilik Oda 1.750,00 ₺
 
Hekim Kayıt Ücreti  1.000,00 ₺
 
Firma Temsilcisi Kayıt Konaklama Ücreti - Tek Kişilik Oda 1.750,00 ₺
 
Firma Temsilcisi Kayıt Ücreti 1.000,00 ₺
Kayıt Konaklama Ücretlerine Dahil Hizmetler
* Kayıt + Konaklama Paketi : Wyndham Grand Otel, İzmir 2 gece, Oda Kahvaltı Konaklama,
Toplantı , Kurs, ve Uydu Sempozyumlarına Katılım.
Sempozyum Kayıt Ücretleri : Toplantılara, Kurslara ve Uydu Sempozyumuna Katılım, Toplantılar Dahilindeki Öğle Yemekleri ve Kahve İkramlarını Kapsamaktadır.

 

  

 

 

TOPLANTI PAKETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Kayıt ücretine; bilimsel aktivitelere katılım, katılım sertifikası, yaka kartı, öğle yemekleri ve toplantı aralarındaki kahve molaları dahildir.

Bilimsel toplantılara dinleyici olarak katılmak isteyen katılımcı veya firma temsilcilerinin kayıt olması zorunludur.

Sempozyum kayıtları online kayıt sistemi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Mail veya telefon ile gelen kayıtlar kabul edilmemektedir.

 

Ödeme Seçenekleri;

Kredi Kartı

Online kayıt formunda ilgili alanlar doldurulduktan sonra sistem otomatik olarak kredi kartı ile güvenli ödeme sayfasına yönlendirmektedir. Ödemenizde sorun olması durumunda (yetersiz bakiye, düşük internet hızı, vb.) kullanıcı sayfasına tekrar giriş yaparak “Bilgilerim” menüsünden “İşlemler” menüsüne girerek kredi kartı ile ödemenizi tekrardan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havale /EFT

Kayıt ücretinizi Havale/EFT ile gerçekleştirmek isterseniz online kayıt formunu doldurduktan sonra ödeme tipini “Havale” olarak seçip online kaydınızı sonlandırınız. Dalya Turizm hesap bilgileri aşağıdaki gibidir.

 

Hesap Adı: Dalya Turizm

Banka: Yapı Kredi Bankası

Şube: SANAYİİ SİTESİ İZMİR - 220

Hesap No: 70989518

IBAN: TR34 0006 7010 0000 0070 989518

 

** Ödemeyi Havale/EFT ile gerçekleştirecek katılımcılarımızın dekontu elif@dalyatur.com mail adresine göndermeleri önemle rica olunur. Dekontu mail ile gönderilmemiş kayıtlar konfirme edilmeyecektir. Ayrıca online kayıt formu doldurulmadan sadece havale/EFT ödemeleri geçersiz sayılacak olup, katılımcılar online kayıtlarını tamamlanana kadar yedek listesinde yer alacaktır.

Kayıt konfirmasyon maili online kayıt ve ödemenin tamamlanmasının ardından kesinlik kazanacaktır

Sempozyum hakkındaki tüm soru ve görüşleriniz için elif@dalyatur.com adresinden ya da 0232 464 8830 nolu hattan Elif EYE ile iletişime geçebilirsiniz.